Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się.

(Johann Wolfgang Goethe)

W 2010 roku zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane. Z kobiety aktywnej zawodowo stałam się osobą niepełnosprawną z czterokończynowym niedowładem. Każdy dzień to dla mnie walka o tę część sprawności, która mi pozostała. Dewiza Karola V „PLUS ULTRA” (Wciąż dalej) jest moim mottem. Tylko dzięki Wam mogę iść wciąż dalej, podnosić się po każdej stoczonej bitwie i pisać – właśnie dla Was.

APEL

Opinie i recenzje


Jestem autorką, a jednocześnie wierną czytelniczką. Moja miłość do książek zrodziła się już w dzieciństwie i trwa niezmiennie, na przekór codzienności. Nie wyobrażam sobie życia bez pochylenia się nad tekstem i otwarcia owych magicznych bram do świata marzeń.

Zapewne znajdą się wśród Was tacy, którzy jeszcze pamiętają kolorowe książki dla dzieci z serii wydawniczej: Poczytaj mi mamo. Wspominam je zawsze z wielkim rozrzewnieniem, gdyż to właśnie one były swoistym fundamentem mojej wielkiej pasji.

Uznałam, że blog nie będzie stanowił wyłącznie informatora o moich książkach. Wśród różnych tekstów, znajdziecie zatem także opinie o przeczytanych książkach- takich, które zapadły w moją pamięć i warte są tego, by po nie sięgnąć. Jednocześnie pragnę uprzedzić, iż nie są to typowe recenzje. Nie zamierzam  poddawać książek profesjonalnej ocenie. Są to subiektywne opinie o przeczytanych pozycjach.
Pragnę bowiem podzielić się z Wami własnymi odczuciami, uchylić bramę do mojego czytelniczego świata. Najbardziej lubię czytać powieści historyczne, obyczajową, fantastyczną i książki ezoteryczne. Sięgam także do pozycji naukowych oraz tych, które opisują lecznicze właściwości ziół. Na pewno nie zabraknie tutaj także moich opinii o kartach, z którymi zetknęłam się na przestrzeni lat.

Tytuły zaopiniowanych książek
Opowiadania i powieści:Powieści historyczne:Książki ezoteryczne: 

Książki historyczne:Książki o naturze, ziołolecznictwie itp.:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz