Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się.

(Johann Wolfgang Goethe)

niedziela, 2 czerwca 2013

Diana Cooper, Odpowiedź Anioła- niebiańskie wsparcie w ziemskich problemach

Białystok 2013
ISBN: 978-83-7377-583-1
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 356


O książce:
Poznaj sekrety zdradzone Autorce przez skrzydlatych wysłanników niebios! Dzięki niej dowiesz się, kim są anioły, archaniołowie i anioły ciemności. Uzyskasz zupełnie nowe spojrzenie na karmę i rozwój duchowy. Wiele odpowiedzi, jakie znajdziesz w tej publikacji, dotyczy spraw codziennych. Anioły pomagają w sposób dojrzały podejść do kwestii związanych z rodzicielstwem, życiem uczuciowym i rodzinnym. Umożliwiają również dostrzeżenie celu życiowego, jaki jest Tobie pisany. Pozwalają także zrozumieć nauki płynące z niemiłych lub tragicznych zdarzeń, jakie spotykają nas i osoby nam bliskie. W komunikacji z własnymi aniołami pomogą zaprezentowane przez Autorkę ćwiczenia, wizualizacje i modlitwy. Poznaj odpowiedź na każde pytanie!
Opis: Studio Astropsychologii


Książka Diany Cooper przyciąga intrygującym tytułem i wyjątkową okładką. Trudno ją pominąć, nawet wówczas, gdy leży pośród wielu innych. Skoro zaś już się do niej zajrzy, nie sposób oderwać się od lektury. „Odpowiedź Anioła” ma bowiem rzadko spotykaną formę: jest to zbiór pytań i odpowiedzi, w niektórych miejscach wyjaśnionych krótkimi historiami z życia oraz uzupełnionych ćwiczeniami i wizualizacjami. Ciekawa, intrygująca, pobudzająca wyobraźnię- to pierwsze słowa, które przychodzą do głowy, gdy przegląda się tę książkę. I rzeczywiście, lektura wciąga już od pierwszych stron.  

Diana Cooper to postać doskonale znana miłośnikom anielskich światów, autorka wielu książek o duchowości, organizatorka szkoleń i kursów. Tym razem nie oferuje nam jednak zwykłej opowieści o aniołach i archaniołach, lecz wyjątkowy dialog, który przynosi odpowiedzi na trudne pytania, a jednocześnie zachęca do szukania własnych wyjaśnień. W „Odpowiedzi Anioła” mamy podział na trzy wyraźne części:  pytania duchowe, zagadnienia społeczne i pytania ogólne. W każdej z nich zostały zawarte różne zagadnienia, niekiedy pozornie zupełnie ze sobą nie związane. Autorka porusza bowiem wiele kwestii- od tematów związanych z istotą duszy, karmą i aniołami, poprzez klęski żywiołowe, sny i Atlantydę, aż po sprawy dotyczące społeczeństw, współczesnej kultury i aktualnych zdarzeń. Odpowiedzi są proste i zrozumiałe. Czasami skłaniają do przemyśleń, analizy wydarzeń z życia i zatrzymania się choć na chwilę w szaleńczym biegu w przyszłość. Są jednak takie, które zaskakują i intrygują, tym samym zachęcając do dalszych poszukiwań. Z całą pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie; coś, co go zaciekawi i skłoni do przeczytania kolejnych stron.

Czy „Odpowiedź anioła” to istotnie zapis swoistego dialogu z istotami wyższymi, rozmowa z podświadomością przechowującą pamięć tysiącleci, czy też próba wyjaśnienia wielu kwestii dręczących ludzi? Na to pytanie każdy musi znaleźć własną odpowiedź. We wstępie czytamy: „Mam nadzieję, że książka ta przyniesie czytelnikowi spokój i jasność, wynikającą ze zrozumienia wspaniałego boskiego porządku.” Od nas zależy w jaki sposób uporządkujemy zawarte w tekście informacje, przeanalizujemy je i połączymy z własnymi przekonaniami. Warto jednak pokusić się o spojrzenie na świat, ludzi i zdarzenia przez pryzmat książki Diany Cooper. Z całą pewnością będzie to obraz zupełnie odmienny od tego, jaki dostrzegamy na co dzień.  

Książkę polecam tym wszystkim, którzy nie boją się stawiać trudnych pytań i szukać odpowiedzi, mają otwarte umysły i choć odrobinę wiary w opiekę sił wyższych. Jest to lektura, która na długo pozostaje w pamięci- niezależnie od przekonań Czytelnika i skłania do dalszych przemyśleń.
Naprawdę warto!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz