Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się.

(Johann Wolfgang Goethe)

poniedziałek, 25 marca 2013

Sonia Choquette, Jak rozbudzić swoją duszę?

Białystok 2011
ISBN: 978-83-7377-450-6
Stron: 317

O książce:
Właśnie stoisz przed szansą rozszerzenia swojej świadomości, połączenia się na nowo z intuicją i wyobraźnią oraz odkrycie osobistej ścieżki wiodącej do Twojego najskrytszego JA, czyli DUSZY.
Znana jasnowidz, autorka bestselleru „Duchowi przewodnicy”, nauczycielka duchowa, na podstawie własnych doświadczeń oraz przeżyć swoich uczniów i klientów napisała ten praktyczny poradnik – przewodnik samorozwoju, który umożliwi Ci pracę nad zdolnościami parapsychologicznymi.
 Dowiesz się czym jest dusza i jak do niej dotrzeć. Otrzymasz całą masę ćwiczeń, wskazówek, sugestii pytań pomocniczych, które posłużą do utrzymania równowagi. Pozbędziesz się wszelkich przeszkód stojących na drodze do rozwoju i zaczniesz pracować nas swoimi parapsychologicznymi zdolnościami. Gdy już rozbudzisz swoją duszę będziesz w stanie także w pełni wykorzystać moc i mądrość płynącą z kart anielskich, wróżebnych, Tarota i rozwojowych, także talii tej Autorki. Dodatkowo nauczysz się widzieć aurę, oczyszczać i równoważyć czakry oraz używać wahadełka. Przeżywanie życia na poziomie duchowym jest bardzo ważne, teraz dowiesz się jak robić to świadomie i poznasz sekret jak podążając ścieżką parapsychologii rozbudzić swoją duszę.

Opis: Studio Astopsychologii

            Na samym początku zaintrygował mnie tytuł książki. Rozbudzenie duszy? Rzeczywiście, w nieustannej pogoni za dobrem materialnym często zapominamy o duszy. Jej głos jest bardzo cichy, czasem ledwo słyszalny, ale jeżeli tylko wsłuchamy się w siebie, z całą pewnością zwrócimy na niego uwagę. Książka „Jak rozbudzić swoją duszę” ma nam to zaś znacznie ułatwić.

Najlepszą wskazówkę, co do treści książki stanowi podtytuł: „Podręcznik treningu parapsychicznego”. Lektura przypomina bowiem swoisty podręcznik. Prawdą jest, że można rozwinąć intuicję i wyobraźnię, pogłębić wrażliwość na pozazmysłowe bodźce, rozszerzyć świadomość i nauczyć się technik, które sprzyjać będą rozwojowi zdolności parapsychicznych. Najważniejsze jednak, by drogę wskazała właściwa osoba.

Sonia Choquette jest idealną nauczycielką. To postać doskonale znana miłośnikom szeroko pojętego samorozwoju. Jasnowidz i uzdrowicielka wibracji,  która studiowała religię i metafizykę na uniwersytetach w Denver i na Sorbonie, autorka bestsellerowych książek i talii kart- z całą pewnością doskonale wie, w jaki sposób poprowadzić Czytelnika meandrami tej niezwykłej drogi wiodącej prosto do jego duszy.

Niemal każdemu zdarzyło się kiedyś zawierzyć intuicji, czasami nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Ileż to razy pewne decyzje tłumaczyliśmy na pozór banalnym stwierdzeniem: „coś mnie tknęło”. Tymczasem to „coś” było po prostu szeptem duszy, któremu udało się przebić przez logikę umysłu, gwar myśli i chaos wywoływany natłokiem bodźców docierających z otaczającego świata. W tej jednej chwili usłyszeliśmy jej głos i wbrew wszelkiej logice podążyliśmy właśnie za nim. Książka „Jak rozbudzić swoją duszę?”  ma na celu wprowadzić nas do tego świata i wskazać różne sposoby pracy z nią tak, by nie tylko dobrze usłyszeć ten głos, ale również go zrozumieć.

Książka to swoisty dwunastotygodniowy program, w którym krok po kroku możemy się zagłębić w tajniki własnej duszy i uwrażliwić na głos intuicji. Ciekawe opowieści obrazujące kolejne etapy pracy nad własnym samorozwojem, odpowiednio przygotowane ćwiczenia i bezpośredni język- to wszystko sprawia, że jest to lektura naprawdę warta uwagi. Medytacje, czakry, aura, uwolnienie od blokad, moc przebaczenia, korzystanie z narzędzi wspomagających intuicję- to wszystko znajdziemy właśnie tutaj, przedstawione w sposób jasny i zrozumiały, nawet dla początkujących adeptów tej sztuki.     

Można ją rzeczywiście traktować jako podręcznik i wypełniać wszystkie ćwiczenia z iście aptekarską dokładnością; można także uznać ją za przewodnik, który inspiruje, otwiera dotąd zamknięte drzwi naszych możliwości oraz wskazuje ścieżki wiodące do nieznanych zakamarków duszy i umysłu. To, w jaki sposób ją potraktujemy, zależy wyłącznie od nas i od tego, na jakim poziomie rozwoju duszy jesteśmy. Dla tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na tej ścieżce, będzie to doskonały kurs. Autorka potrafi bowiem prowadzić Czytelnika krok po kroku przez dotąd nieznaną mu sferę i tłumaczyć wszelkie zawiłości. Natomiast dla tych, którzy przeszli już wcześniej znaczną część drogi, może być inspiracją, okazją do zastanowienia się nad pewnymi aspektami rozwoju duchowego i spojrzenia na wszystko przez jeszcze inny pryzmat. Bywa bowiem tak, że aby pójść naprzód, trzeba powrócić do początku. Wówczas dostrzega się więcej szczegółów i więcej możliwości.  

Mawia się, że najdalszą nawet podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Tak jest i w tym przypadku. Sonia Choquette zaprasza nas bowiem w fascynującą podróż wiodącą wprost do naszej duszy; podróż, dzięki której szerzej otworzymy oczy na świat i zaczniemy żyć świadomi własnych zdolności. Musimy tylko zachować otwarty umysł i zawierzyć własnej intuicji.
Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz