Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się.

(Johann Wolfgang Goethe)

niedziela, 6 września 2015

Alexandra Chauran, Kurs jasnowidzenia. Proste metody na rozwinięcie Twoich nadprzyrodzonych zdolności

Białystok 2015
ISBN: 978-83-7377-714-9
Liczba stron: 189

Opis:
Medium, kapłanka i licencjonowana tarocistka, prezentuje kurs jasnowidzenia, dzięki któremu każdy może zacząć swobodnie czerpać korzyści z tej tajemniczej, a w pełni naturalnej sztuki. W tej publikacji ujawnia, jak korzystać z wizualizacji i kierować się intuicją oraz w jaki sposób zgłębić tajniki świadomego śnienia, psychometrii i przywoływać do siebie wizje. Wyjaśnia, czym są omeny i jak czytać z kryształowej kuli. Dokładnie, a zarazem niezwykle przystępnie, opisuje wróżenie z luster, dymu, ognia czy wody. Dowiesz się również, jak dostrzegać aurę i odczytywać z niej ważne informacje. Wszystkie opisane praktyki uzupełnia zbiór najskuteczniejszych modlitw. Poza bogatą teorią dołącza wiele ćwiczeń praktycznych. Rozwiń swój naturalny talent!
Opis: Studio Astropsychologii

            Jasnowidzenie to dar i przekleństwo zarazem. Tak, właśnie w ten sposób to postrzegam. Jest to dar, bowiem dzięki jasnowidzeniu można dostrzegać osoby, zjawiska i przedmioty niezależnie od postrzegania naszego nazbyt logicznego i świadomego mózgu. Jest to nic innego, jak wykorzystanie naszej intuicji, czyli tzw. szóstego zmysłu, o którym wielu z nas dawno już zapomniało. Dzięki jasnowidzeniu zyskujemy umiejętność zyskania zdolności dostrzegania tego, co ulotne i niewidoczne dla oczu. Z drugiej strony można to jednak nazwać przekleństwem, gdyż świadomość pewnych zdarzeń może okazać się ciężarem, który przytłoczy barki i ściśnie serca.

Autorka książki, Alexandra Chauran doskonale wie, o czym pisze, gdyż sama jest jasnowidzem i tarocistką. Wielokrotnie już przekraczała granice tego, co widzialne, poznając świat ukryty poza zasłoną czasu. Jej książka zaś stanowi podręczny kurs, dzięki któremu Czytelnik może wyostrzyć swoje postrzeganie pozazmysłowe i zacząć korzystać z podświadomości.


Niektórzy uważają, że jasnowidzenie jest domeną wyłącznie wąskiego grona osób. Tymczasem niemal każdy z nas potrafi w lepszym lub gorszym stopniu opanować tę niezwykłą umiejętność. Każdy ma potencjał, jednak nie każdy z niego korzysta. Książka: „Kurs jasnowidzenia” wprowadza w tajniki nadprzyrodzonych zdolności i krok po kroku otwiera przed nami cały wachlarz możliwości, które możemy wykorzystać na co dzień. Poszczególne rozdziały są niczym schody prowadzące coraz to głębiej w podświadomość i pozwalające na to, by jak najlepiej poznać swoje silne strony i ukryte możliwości. Całość zaczyna się przygotowaniem do pracy i ćwiczeniami, które umożliwią Czytelnikowi wyostrzenie zmysłów i pobudzenie intuicji. Jak się okazuje jasnowidzenie to nie tylko przekazy z „tamtej strony”, ale przede wszystkim praca nad sobą i postrzeganiem otaczającego nas świata. Dopiero w kolejnych częściach autorka przybliża pracę jasnowidza i powoli uczy odczytów. Całość nie obywa się bez licznych ćwiczeń, które mają na celu obudzić tę część mózgu, która odpowiada za te niezwykłe umiejętności. Nie brakuje tutaj elementów związanych z wróżeniem, regulacją czakr, czy postrzeganiem aury. To wszystko składa się bowiem w jedną całość. Ostatnie rozdziały poświęcone są praktycznemu zastosowaniu jasnowidzenia, symbolice, etyce zawodowej oraz metodom pracy, czyli tzw. odczytom. Warto zapoznać się z nimi bardzo dokładnie.    

Książka Alexandry Chauran „Kurs jasnowidzenia” to świetny podręcznik dla tych, którzy chcą od podstaw nauczyć się pozazmysłowego postrzegania świata. Oczywiście, niech nikt nie liczy na to, że po przeczytaniu książki od razu zyska zdolność odczytywania przyszłości i dostrzegania wszystkiego, co ukryte przed naszymi oczyma. Książka daje Czytelnikowi solidne fundamenty i wprowadza do świata jasnowidzenia. Jednakże dopiero wraz z ćwiczeniami i praktyką umożliwia zastosowanie dopiero co obudzonych umiejętności w praktyce. Zatem… Jeżeli ktoś po przeczytaniu książki nie stanie się od razu jasnowidzem, niech się nie zniechęca. Dzięki Alexandrze Chauran ma solidne podstawy i rozbudzone zmysły. Wykorzystanie nowo nabytych umiejętności leży już w gestii Czytelnika i jego cierpliwości. Wszak ćwiczenie czyni mistrza.

Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz