Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się.

(Johann Wolfgang Goethe)

czwartek, 26 marca 2015

Doreen Virtue, Dar od Aniołów- karty misji życiowej

Białystok 2012
ISBN: 978-83-7377-514-5
liczba stron: 128

Każdy z nas ma określone predyspozycje i zdolności. Niewielu z nas jednak ma to szczęście, by z nich świadomie korzystać i w zgodzie z nimi kreować swoje życie – zarówno osobiste, jak i zawodowe. Dzięki tej unikalnej talii kart może się to jednak wkrótce zmienić.
Doreen Virtue – specjalistka od kontaktów z aniołami – prezentuje unikalne narzędzie służące do identyfikowania misji życiowej każdego człowieka. Choć niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, wybraliśmy ją dla siebie jeszcze przed dniem narodzin. Jeśli czujemy, że codzienne obowiązki nie sprawiają nam przyjemności, bardzo możliwe, że zboczyliśmy z wybranej dla siebie ścieżki. Dzięki temu bezcennemu darowi od aniołów możemy na nią szybko powrócić.
Dowiedz się, czy pisana jest Ci praca z dziećmi, muzyką czy nauczanie innych osób. A może powinieneś zostać wybitnym uzdrowicielem lub architektem? Wystarczy, że zapytasz o to anioły, a odpowiedź spłynie do Ciebie poprzez przekaz na karcie. W dołączonym do talii podręczniku znajdziesz rozszerzenie znaczenia wybranej karty oraz dowiesz się, jak możesz dopasować ten przekaz do swojej aktualnej sytuacji życiowej. Inaczej spojrzysz nie tylko na przyszłości teraźniejszość, ale również na przeszłość.
Pozwól Aniołom prowadzić się przez życie!

Przychodzimy na świat z określonymi talentami i możliwościami. Często jednak nie wykorzystujemy tkwiącego w nas potencjału, gdyż najzwyczajniej w świecie nie potrafimy go w sobie odkryć. Bywa również, że ścieżki życia prowadzą nas dziwnymi meandrami, które wiodą daleko poza sferę naszych talentów. Żyjemy wówczas z dziwnym poczuciem niespełnienia; czując gdzieś w głębi duszy, iż to, czym się zajmujemy nie do końca spełnia nasze oczekiwania. „Dar od Aniołów. Karty misji życiowej” są zaś niczym drogowskaz, który może nam wskazać właściwą drogę.

Przyznaję, że karty intrygowały mnie od początku. Wiedziałam, że autorką jest Doreen Virtue- doktor psychologii, metafizyk i autorka wielu książek, np. „Przesłania aniołów każdego dnia inne”, „Karty przesłania aniołów”, "Ocaleni przez Anioły", "101 Wróżek" i wielu innych. Mając w pamięci, iż łączy ona wiedzę uniwersytecką z duchową, byłam pewna wartości tejże publikacji. Intuicja mnie nie zawiodła. Nie jest to bowiem zwykła talia z motywującymi hasłami, lecz świetne narzędzie do pracy z podświadomością, pomagające odnaleźć życiowe cele.

„Dar od Aniołów. Karty misji życiowej” to 44 barwne karty, na których poza pięknymi wizerunkami aniołów i scen rodzajowych, znajdują się hasła- klucze, mogące odkryć nasze ukryte lub zapomniane talenty i predyspozycje. W pewien sposób mają one na celu przypomnieć duszy jej życiową misję oraz prawdziwe przeznaczenie. Dzięki nim znajdujemy wskazówki, w jakim kierunku podążać. Doreen Virtue jak zawsze zadbała o jasność przekazu, pozostawiając zarazem użytkownikowi miejsce na refleksję.

Karty mogą stanowić doskonałą pomoc dla tych, którzy nie są pewni swojej drogi życiowej, stanęli na rozdrożu życia i nie wiedzą w jakim kierunku podążyć lub pragną zmienić to, co nie przynosiło im satysfakcji. W tym przypadku delikatnie wskażą odpowiednią ścieżkę, przypomną dawno zapomniane pragnienia. To jednak nie jedyny ich atut. Są one bowiem także niezmiernie przydatne tym, którzy- jak sądzą- odnaleźli już swoje przeznaczenie. Dla nich stanowią bezcenne źródło inspiracji, wskazując możliwości dalszego rozwoju oraz odkrywania dotąd ukrytych talentów. Człowiek uczy się wszak przez całe życie, nieustannie odkrywając nowe możliwości. „Dar od Aniołów. Karty misji życiowej” mogą zaś pomóc w odkrywaniu własnej natury i dotąd jeszcze nie wykorzystanych możliwości. Sugerują na czym warto się skupić w chwili obecnej, co może stać się priorytetem na przyszłość i w jakich dziedzinach znajdzie się prawdziwe spełnienie. Ażeby to odkryć, nie trzeba wiele. Wystarczy zaufać aniołom i swojej intuicji. To połączenie z całą pewnością pozwoli otworzyć się na to, co nowe, wykraczające poza schematy.

Na pakiet składa się talia 44 kart i niewielki podręcznik. Wszystko umieszczone jest w solidnym pudełku. Piękne, złocone brzegi, turkusowa oprawa i przepiękne ilustracje sprawiają, że już samo oglądanie ich sprawia ogromną przyjemność oraz uruchamia wyobraźnię. Każda karta opatrzona jest hasłem, które wskazuje odpowiedni kierunek oraz krótkim opisem. W dołączonym podręczniku znajdziemy zaś szczegółowe opisy karty i jej znaczenia. Można po prostu odczytać ich znaczenie i skorzystać z zawartych tam sugestii, albo dać sobie trochę czasu i pomyśleć nad zawartym tam przesłaniem. Być może dzięki temu odkryjemy nie tylko nasze predyspozycje, ale także dotrzemy do samego sedna naszej drogi życia.  

Polecam!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz