Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się.

(Johann Wolfgang Goethe)

niedziela, 11 maja 2014

Margaret Ann Lembo, Terapia czakr. Równowaga energetyczna gwarancją zdrowia

Margaret Ann Lembo
Białystok 2014
ISBN: 978-83-7377-620-3
Liczba stron: 268

Czakry to centra energetyczne wpływające na Twój stan zdrowia i życiowe sukcesy. W tej książce znajdziesz sprawdzone sposoby na oczyszczenie ich z negatywnych energii i szereg metod wprowadzających harmonię we wszystkich siedmiu czakrach. Pomogą Ci w tym kryształy, kamienie szlachetne, aromaterapia i koloroterapia. Dzięki zawartym w publikacji poradom możesz stworzyć własną rzeczywistość i przeżywać każdy dzień w radości, dobrobycie oraz całkowitym zdrowiu. Szybko zlokalizujesz sfery życia, w których masz problem i wyeliminujesz go raz na zawsze. Już teraz możesz pozbyć się większości schorzeń, zwiększyć płodność, nauczyć się kreatywnie wyrażać własną osobę oraz kierować się intuicją. Równowaga w czakrach – zdrowe i szczęśliwe życie.
Opis: Studio Astropsychologii

            Jakiś czas temu pisałam o książce: „Czakry dla początkujących”. Zrozumiałe więc jest, iż w celu poszerzenia wiedzy na ten temat, sięgnęłam po kolejną lekturę. Tym razem mój wybór padł na  pozycję Margaret Ann Lembo „Terapia czakr”. Już po kilku stronach wiedziałam, że nie mogłam trafić na lepszy przewodnik po energetycznych centrach człowieka. Margaret Ann Lembo napisała bowiem książkę, która w sposób niezwykle wyrazisty i ciekawy opisuje tradycyjne działanie poszczególnych czakr, uwzględniając przy tym wszelkie ich połączenia z energią kolorów, kamieni, kryształów, olejków i intencji.


            Autorka jest terapeutką i Mistrzynią Reiki, właścicielką  ośrodka rozwoju duchowego, zwanego nie bez powodu Kryształowym Ogrodem. Jej książka „Terapia czakr” to kompleksowy poradnik, dzięki któremu Czytelnik może zapoznać się z działaniem poszczególnych centrów energetycznych, zrównoważyć aspekt fizyczny i duchowy, wzmocnić łączący je pomost, jakim jest czakra serca i wykorzystać tkwiący w nich potencjał. W treści znaleźć można jednak nie tylko szczegółowe informacje na temat poszczególnych czakr i ich znaczenia w ciele człowieka, ale także elementy dawno zapomnianej wiedzy mieszkańców Europy i obu Ameryk oraz informacje o tym, jak je zrównoważyć za pomocą kamieni szlachetnych i olejków. Całości dopełniają ćwiczenia i afirmacje.

            Książka jest niezmiernie inspirującą pozycją; moim zdaniem wręcz obowiązkową dla osób, które interesują się czakrami i ich znaczeniem w ciele człowieka. Z całą pewnością będzie to lektura, która wzbogaci wiedzę i wniesie wiele nowych informacji. Barwna wkładka z ilustracjami opisanych kamieni szlachetnych oraz tabele podsumowujące najważniejsze informacje są uzupełnieniem tej ciekawej pozycji. 

            Polecam, podpisując się w pełni pod słowami autorki: „Pamiętaj, by kierować się intuicją oraz tym, że książka ta jest jedynie przewodnikiem.”  Jeżeli więc, Czytelniku, szukasz lektury, która wprowadzi Cię w tajniki działania centrów energetycznych człowieka, to „Terapia czakr. Równowaga energetyczna gwarancją zdrowia” jest doskonałym wyborem. Margaret Ann Lembo poprowadzi Cię poprzez wszystkie czakry, tłumacząc ich rolę, działanie i ucząc świadomego wykorzystywania ich potencjału.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz