Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się.

(Johann Wolfgang Goethe)

poniedziałek, 6 lipca 2015

Lumira, Rytuały ochronne na klątwy i uroki. Sekrety rosyjskiej uzdrowicielki

Białystok 2015
ISBN 978-83-7377-720-0
Stron: 200

Czy masz wrażenie, że prześladuje Cię pech? A może spotykają Cię trudności, z którymi nie jesteś w stanie sobie od dłuższego czasu poradzić? Niewykluczone, że ktoś rzucił na Ciebie zły czar. Jak się od nich uwolnić i się przed nimi zabezpieczyć na przyszłość, podpowie Ci właśnie ta książka. Autorka uświadamia, że każdy może paść ofiarą czarów. W tym poradniku informuje jak obronić się przed złymi mocami, dzięki magicznej tarczy. Przedstawia szereg najskuteczniejszych technik ochrony, by pozbyć się negatywnych energii oddziałujących na Ciebie, Twoją rodzinę bądź domostwo. Podaje wiele magicznych rytuałów, medytacji i ćwiczeń, a także podpowiada, jak identyfikować potencjalne zagrożenia  czyhające na Ciebie w życiu codziennym. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo.

Opis: Wydawnictwo Studioastropsychologii

            Książka zaintrygowała mnie z dwóch powodów. Po pierwsze moje korzenie tkwią głęboko na Kresach, a więc sekrety rosyjskiej uzdrowicielki wydały mi się niezwykle bliskie. Po drugie zaś rytuały ochronne to przecież jedno z moich zainteresowań. Jako, że nie wierzę w przypadki uznałam, iż ta książka musi trafić do moich rąk. Intuicja mnie nie zawiodła. Książka spełniła moje oczekiwania, wprowadzając w niezwykły świat, w którym słowo ma często znacznie większą wagę aniżeli czyny. „Najpiękniejszą i najgłębszą rzeczą, jakiej człowiek może doznać, jest uczucie tajemniczości... Kto tego nie doświadczył, wydaje mi się nie tyle martwy- co ślepy”. (Albert Einstein).


Właśnie tej tajemniczości doświadczyła Lumira, pracując jako pielęgniarka w klinice onkologicznej. Kiedy usłyszała, jak profesor mówił do pacjenta, że już nic nie może zrobić i powinien zwrócić się do uzdrowicielki, bo być może ona jeszcze coś zdziała, zrozumiała, że to jest jej droga. Zwolniła się z pracy i zatrudniła jako asystentka uzdrowiciela. Choć nauczyła się wiele, jednak sięgnęła także do metod starych babek, które z pokolenie na pokolenie przekazywały sobie prawie już zapomnianą wiedzę o sile rytuału, medytacji, modlitwy i oczyszczania. Dzięki temu opanowała sztukę ochrony przed złymi energiami oraz uzdrawiania.

            Książka ta jest niezwykłym podręcznikiem dla tych, którzy bacznie przyglądają się światu- temu pozazmysłowemu, w którym przepływająca energia ma wielką moc. My jej nie dostrzegamy, jednak ona przepływa także w nas. Ba, nawet w naszych słowach. Jak głosi powiedzenie: „Słowa są jak ptaki, które nigdy nie wracają.” Dlatego tak ważne jest, co przekazujemy zarówno innym, jak i sobie.    

Autorka bardzo dużo miejsca poświęciła opisowi negatywnych energii, które często są kierowane w naszą stronę: od złego, pełnego zazdrości spojrzenia, poprzez życzenie nieszczęścia (także samemu sobie, co zdarza się bardzo często), szepty, klątwy, rzucone czary i zaklęcia (także te miłosne). Wskazała, w jaki sposób je rozpoznawać i jak działać. Znajdziemy tu więc medytacje, rytuały oczyszczające, ćwiczenia, modlitwy i wiele innych prostych metod  zdejmowania klątw i uroków oraz sposobów obrony przed magią. Jak się okazuje bardzo wiele zależy od naszych serc i miłości, jaką w sobie mamy.

Ponadto Lumira zadbała również o poruszenie innych spraw interesujących Czytelników. W książce Czytelnik przeczyta więc o energiach, które mogliśmy niejako przenieść ze sobą z poprzednich wcieleń, o duszach pozostających na ziemi oraz o tworzeniu tarcz energetycznych i amuletów. Jeśli chodzi o to ostatnie, nawet nie zdajemy sobie często sprawy jak niewiele potrzeba, by stworzyć swój własny, osobisty amulet.

Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz