Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się.

(Johann Wolfgang Goethe)

W 2010 roku zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane. Z kobiety aktywnej zawodowo stałam się osobą niepełnosprawną z czterokończynowym niedowładem. Każdy dzień to dla mnie walka o tę część sprawności, która mi pozostała. Dewiza Karola V „PLUS ULTRA” (Wciąż dalej) jest moim mottem. Tylko dzięki Wam mogę iść wciąż dalej, podnosić się po każdej stoczonej bitwie i pisać – właśnie dla Was.

APEL

niedziela, 31 maja 2015

W każdej kobiecie jest coś z wiedźmy- wywiad29 maja w Magazynie „Gazety Pomorskiej” ukazał się wywiad, który przeprowadziła ze mną Pani Monika Smól. Jego tytuł wydawał się oczywisty, choćby z uwagi na poruszoną w nim tematykę: „W każdej kobiecie jest coś z wiedźmy”.

Rozmowa dotyczyła zarówno już wydanych książek, jak i tych, które na razie pozostają tylko w planach. Wspomniałam również o wartościach, które odnaleźć można w podaniach i legendach, a także o losach czarownic i wciąż żywej magii. Zatrzymałyśmy się również na dwóch swoistych przewodnikach dla miłośników niezwykłych miejsc oraz duchów, jakie odnaleźć można w województwach kujawsko- pomorskim i pomorskim.

Zapraszam do zapoznania się z całością rozmowy:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz