Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się.

(Johann Wolfgang Goethe)

poniedziałek, 8 czerwca 2015

Kampania na rzecz osób z chorobami mózgu w Koszalinie

Już 11 i 12 czerwca w Koszalinie odbędzie się impreza organizowana wspólnie przez Fabrykę Empatii (II LO im. Władysława Broniewskiego) oraz Fundację NeuroPozytywni. Jest to kampania na rzecz osób z chorobami mózgu, której celem jest wzrost akceptacji społecznej.

11 czerwca o 10:30 będę miała zaszczyt spotkać się z młodzieżą II Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Broniewskiego i wraz z prowadzącą, Panią Anną Pałęgą, porozmawiać nie tylko o moich książkach, ale również o trudnościach, z jakimi mierzą się osoby chore na SM.
To jednak nie koniec. O 15:30 na Runku Staromiejskim odbędzie się happening, podczas którego młodzieżowy teatr uliczny przedstawi „Sceny z życia”, ściśle związane z tematem imprezy. Adresatami są wszyscy mieszkańcy Koszalina.

Nazajutrz, 12 czerwca w II Liceum Ogólnokształcącym już od 10:30 odbędzie się sesja edukacyjna  poświęcona przeciwdziałaniu wykluczeniu społecznemu osób z chorobami mózgu – Stwardnienie Rozsiane. 


Wśród zaproszonych gości znajdą się Prezes Fundacji NeuroPozytywnych Pani Iza Czarnecka, pełnomocnik ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Miejskiego w Koszalinie i Pan Jacek Barzycki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz