Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się.

(Johann Wolfgang Goethe)

poniedziałek, 1 grudnia 2014

Świąteczny konkurs dla Czytelników- zapowiedź

Moi Drodzy Czytelnicy,

Już grudzień, a to ostatni miesiąc starego roku oraz niezwykły czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Z tej okazji mam trzy wiadomości: zapraszam Was na świąteczny konkurs, w którym można będzie wygrać moje książki; zapowiem kolejną pozycję, która ukaże się już wkrótce na rynku oraz zdradzę coś na temat planów na przyszłość.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, planuję już wkrótce ogłosić świąteczny konkurs dla miłośników podań i legend. Zapewne najbardziej ucieszą się Czytelnicy Pomorza i Żuław. Można będzie wygrać moje książki wraz z dedykacją.Wystarczy... odpowiedzieć na dwa proste pytania.
O szczegółach napiszę jeszcze w tym tygodniu tak, by nagroda trafiła do Waszych rąk jeszcze przed Świętami.
Zapraszam! Wkrótce do tej kolekcji dołączy kolejna książka: "Legendy z Kociewia i Borów Tucholskich". Obecni na spotkaniu w Bibliotece Publicznej w Czersku mieli już okazję usłyszeć jedną z legend.


Mam również nadzieję, iż w przyszłym roku zdołam obdarować Was kolejnymi książkami, wprawdzie zróżnicowanymi tematycznie, ale wciąż przypominającymi dawne tradycje, legendy i zwyczaje. Dwie z nich pozostaną w kręgu północnej Polski (jedna będzie w pewien sposób powiązana z "Czarownicami"- tym razem skupię się jednak na magicznym aspekcie wierzeń i zwyczajów, harmonijnie łączącym dawną religię z chrześcijaństwem i wbrew pozorom, nieświadomie stosowanym do dnia dzisiejszego na terenie Pomorza, Kociewia, Kaszub Kujaw i Żuław; natomiast druga będzie dopełnieniem "Duchowej trylogii" o zachodnią część Pomorza), trzecia pozycja dotyczyć będzie obszarów równie mi bliskich, ale sięgających wschodnich rubieży II Rzeczpospolitej. 
Trzymajcie kciuki, by mój wierny towarzysz SM nie przeszkadzał mi zbytnio w pracy.


1 komentarz:

  1. Kochana Wierze w Ciebie I ze nic nie jest w stanie Tobie przeszkodzic nawet glupi SM!

    OdpowiedzUsuń