Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się.

(Johann Wolfgang Goethe)

poniedziałek, 3 listopada 2014

Podziękowanie za 1%

Właśnie dzisiaj otrzymałam raport Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego z rozliczeniem 1% podatku należnego za rok 2013. Pragnę bardzo gorąco podziękować Wszystkim 66 osobom, które odpisały go z myślą o mnie. Nie znam nazwisk, lecz każdemu z całego serca bardzo gorąco dziękuję.
Każda złotówka jest dla mnie na wagę złota, bowiem mogę wykupić leki i skorzystać z rehabilitacji.  
Wierzę, że dzięki Wam będę mogła jeszcze długo dzielić się tym, co posiadam: sercem, pasją i wiedzą, a choroba choć trochę zwolni swój postęp.

Jednocześnie nadmieniam, że pieniądze zgromadzone na subkoncie nie trafiają do moich rąk. Zgodnie z umową zawartą ze Stowarzyszeniem, do biura Rady Głównej dostarczam fakturę lub rachunek, na której jako nabywca usługi bądź zakupu (zgodnego  ze wskazówkami dotyczącymi programu Leczenia i Rehabilitacji Stwardnienia Rozsianego PLiR) widnieje PTSR. I to PTSR dokonuje przelewu na podany na dostarczonym dokumencie numer konta sprzedawcy. Celem programu jest bowiem pomoc osobom chorym w przezwyciężaniu trudnych sytuacji życiowych, których nie są one w stanie same pokonać, wykorzystując własne uprawnienia, zasoby i możliwości.

Wszystkie informacje na temat funkcjonowania Programu Leczenia i Rehabilitacji można uzyskać pod numerem telefonu: 801 313 333 lub 22 745 11 25 oraz na stronie:

http://www.ptsr.org.pl/pl/?poz=Top/C/80

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz