Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się.

(Johann Wolfgang Goethe)

W 2010 roku zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane. Z kobiety aktywnej zawodowo stałam się osobą niepełnosprawną z czterokończynowym niedowładem. Każdy dzień to dla mnie walka o tę część sprawności, która mi pozostała. Dewiza Karola V „PLUS ULTRA” (Wciąż dalej) jest moim mottem. Tylko dzięki Wam mogę iść wciąż dalej, podnosić się po każdej stoczonej bitwie i pisać – właśnie dla Was.

APEL

poniedziałek, 18 listopada 2013

"Czarownice..." już wkrótce na łamach "NeuroPozytywnych"

W 2010 roku pojawiła się moja książka „Czarownice z Pomorza i Kujaw”. Były to fabularyzowane historie kobiet oskarżonych o czary, które na przestrzeni wieków XV- XIX stanęły przed sądami. Ich los był różny; tak, jak różne były trybunały, które je sądziły. Książkę polecał miesięcznik „Czwarty wymiar”. Teraz fragmentów opowieści będzie można… posłuchać.

Z wielką przyjemnością informuję więc, że Ci wszyscy, którzy chcieliby poznać losy pomorskich czarownic, będą mieli ku temu okazję. Od grudnia fragmenty „Czarownic z Pomorza i Kujaw” do posłuchania na łamach radia „NeuroPozytywni”. 


Szczegóły już wkrótce. Zapraszam!


To jednak nie koniec niespodzianek. W konkursie organizowanym przez Fundację można będzie także wygrać książkę: „Duchy, zjawy i ukryte skarby. Niesamowite miejsca województwa pomorskiego”.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz