Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się.

(Johann Wolfgang Goethe)

W 2010 roku zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane. Z kobiety aktywnej zawodowo stałam się osobą niepełnosprawną z czterokończynowym niedowładem. Każdy dzień to dla mnie walka o tę część sprawności, która mi pozostała. Dewiza Karola V „PLUS ULTRA” (Wciąż dalej) jest moim mottem. Tylko dzięki Wam mogę iść wciąż dalej, podnosić się po każdej stoczonej bitwie i pisać – właśnie dla Was.

APEL

poniedziałek, 21 października 2013

Już wkrótce kolejna powieść Renaty L. Górskiej: "Historia kotem się toczy"

Drodzy Czytelnicy, pamiętacie książkę Renaty L. Górskiej "Za plecami anioła”, o której już kiedyś wspominałam na łamach tego bloga? Ba, prawdopodobnie wielu z Was czytało nawet opinię, jaką o niej zamieściłam.
Tych, którzy mieli już okazję zetknąć się z twórczością tej wyjątkowej Autorki, pragnę jednocześnie poinformować, że wkrótce ukaże się Jej kolejna powieść: „Historia kotem się toczy”.Zapowiada się kusząco, bo przecież kobieta i kot to zawsze duet idealny, a jeżeli dołączy się do tego jeszcze piękną historię z miłością w tle… można będzie oczekiwać idealnej lektury na długie zimowe wieczory. 10 grudnia już wkrótce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz