Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się.

(Johann Wolfgang Goethe)

W 2010 roku zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane. Z kobiety aktywnej zawodowo stałam się osobą niepełnosprawną z czterokończynowym niedowładem. Każdy dzień to dla mnie walka o tę część sprawności, która mi pozostała. Dewiza Karola V „PLUS ULTRA” (Wciąż dalej) jest moim mottem. Tylko dzięki Wam mogę iść wciąż dalej, podnosić się po każdej stoczonej bitwie i pisać – właśnie dla Was.

APEL

wtorek, 23 lipca 2013

Nagroda "Złotego Kruka"

13 lipca w Redczu Krukowym odbyła się „Biesiada dla Przyjaciół” zorganizowana przez Kujawską Fabrykę Maszyn Rolniczych, dział wydawniczy KRUKOWIAK i Kujawsko-Pomorskie Stowarzyszenie Kulturalne. Niestety, nie mogłam wziąć w niej udziału. Tym większą niespodzianką była więc dla mnie wiadomość, że moja twórczość została uhonorowana nagrodą „Złotego Kruka”.


Nagrodę otrzymałam od miesięcznika literackiego AKANT, Kujawsko- Pomorskiego Stowarzyszenia Kulturalnego i Wydawnictwa KRUKOWIAK za zajęcie I miejsca w plebiscycie „Na najpiękniejszą twórczość kujawskiego poety za 2012 rok” oraz za wkład w propagowanie i kultywowanie dziedzictwa kulturalnego oraz historycznego Kujaw i Ojczyzny. 

Pięknie dziękuję za tak wielkie wyróżnienie!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz