Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się.

(Johann Wolfgang Goethe)

W 2010 roku zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane. Z kobiety aktywnej zawodowo stałam się osobą niepełnosprawną z czterokończynowym niedowładem. Każdy dzień to dla mnie walka o tę część sprawności, która mi pozostała. Dewiza Karola V „PLUS ULTRA” (Wciąż dalej) jest moim mottem. Tylko dzięki Wam mogę iść wciąż dalej, podnosić się po każdej stoczonej bitwie i pisać – właśnie dla Was.

APEL

wtorek, 30 października 2012

Kilka recenzji "Legend i opowieści..."

Moja ostatnia książka: „Legendy i opowieści z czasów wojen polsko- szwedzkich” jest połączeniem historii i legend. Każda z opowieści przenosi Czytelnika do XVII wieku, w czasy wojen ze Szwecją. Podczas tej wspólnej, niezwykłej podróży spotykamy rycerskich władców, bohaterskich wodzów, walecznych żołnierzy, dzielne niewiasty i przemyślnych mieszczan. Odwiedzamy wspaniałe zamki, miasta, wsie i żołnierskie obozy. Patrzymy na historyczne fakty oczyma tych, którzy w nich uczestniczyli i na swój sposób próbowali wytłumaczyć to, czego nie pojmowali.

Książka ta, będąca swoistym ukłonem w stronę naszej przeszłości, doczekała się interesujących opinii. Dla tych, którzy mają ochotę poczytać recenzje, pozostawiam tutaj kilka linków:Miłej lektury!

Jednocześnie pragnę w tym miejscu podziękować Wam, drodzy Czytelnicy za wszystkie ciepłe słowa na temat moich książek; za wszystkie wiadomości, recenzje i  e-maile, jakie do mnie docierają.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz