Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się.

(Johann Wolfgang Goethe)

W 2010 roku zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane. Z kobiety aktywnej zawodowo stałam się osobą niepełnosprawną z czterokończynowym niedowładem. Każdy dzień to dla mnie walka o tę część sprawności, która mi pozostała. Dewiza Karola V „PLUS ULTRA” (Wciąż dalej) jest moim mottem. Tylko dzięki Wam mogę iść wciąż dalej, podnosić się po każdej stoczonej bitwie i pisać – właśnie dla Was.

APEL

sobota, 16 lipca 2011

"Duchy..." na II miejscu w konkursie na najlepszą książkę Kaszub i Pomorza w 2011 roku


W 2011 roku na rynku ukazała się moja trzecia książka” Duchy, zjawy i ukryte skarby. Niesamowite miejsca województwa kujawsko-pomorskiego”.
Tym razem sięgnęłam do opowieści i legend osnutych wokół miejsc uchodzących za magiczne, pełnych tajemnic, zakopanych przed wiekami skarbów, pokutujących dusz i błąkających się zjaw.
Terytorialnie objęłam województwo kujawsko-pomorskie. 


Książka została zgłoszona do konkursu na najlepszą książkę Kaszub i Pomorza. Ów konkurs towarzyszy XII Targom Książki Kaszubskiej i Pomorskiej „Costerina 2011”, odbywającym się jak co roku w Kościerzynie. Ponadto, na stronie Nasze Kaszuby odbył się konkurs na najlepszą książkę Kaszub i Pomorza według internautów. 
Dzięki Waszym głosom, moja książka zajęła zaszczytne II miejsce.
 Informacje na ten temat dostępne są pod poniższym linkiem: