Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się.

(Johann Wolfgang Goethe)

W 2010 roku zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane. Z kobiety aktywnej zawodowo stałam się osobą niepełnosprawną z czterokończynowym niedowładem. Każdy dzień to dla mnie walka o tę część sprawności, która mi pozostała. Dewiza Karola V „PLUS ULTRA” (Wciąż dalej) jest moim mottem. Tylko dzięki Wam mogę iść wciąż dalej, podnosić się po każdej stoczonej bitwie i pisać – właśnie dla Was.

APEL

sobota, 16 lipca 2011

Wyróżnienie na Targach Książki "Costerina 2011"

Niezmiernie miło mi przekazać, że zgłoszone do konkursu "Duchy, zjawy i ukryte skarby" zdobyły  wyróżnienie w konkursie Wydawnictw Literatury Pomorskiej na XII Kościerskich Targach Książki Kaszubskiej i Pomorskiej "Costerina 2011".  

Warto wspomnieć, że Kościerskie Targi Książki Kaszubskiej i Pomorskiej "Costerina" cieszą się niepodważalną pozycją i uznaniem. Organizatorem Targów jest Burmistrz i Rada Miasta Kościerzyny oraz Biblioteka Miejska im. ks. Konstantego Damrota. Celem tej cyklicznej imprezy jest promocja autorów i wydawnictw literatury pomorskiej i kaszubskiej.Książka została wyróżniona przez Komisję w składzie:
mgr Bogumiła Cirocka
prof. Jerzy Samp
prof. Tadeusz Linkner
prof. Edward Breza

Kościerzyna 15.07. 2011 r.


Jako, że nie mogłam osobiście uczestniczyć w Targach Książki w Kościerzynie dyplom w moim imieniu odebrał przedstawiciel Wydawnictwa "Region" w Gdyni.

Więcej informacji:
http://www.kaszubi.pl/?p=news_comm&id=3768