Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się.

(Johann Wolfgang Goethe)

W 2010 roku zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane. Z kobiety aktywnej zawodowo stałam się osobą niepełnosprawną z czterokończynowym niedowładem. Każdy dzień to dla mnie walka o tę część sprawności, która mi pozostała. Dewiza Karola V „PLUS ULTRA” (Wciąż dalej) jest moim mottem. Tylko dzięki Wam mogę iść wciąż dalej, podnosić się po każdej stoczonej bitwie i pisać – właśnie dla Was.

APEL

środa, 27 maja 2015

Kampania "PS. Mam SM"

27 maja 2015 roku to Światowy Dzień SM (Światowy Dzień Stwardnienia Rozsianego).

Święto to zostało ustanowione przez Międzynarodową Federację Stwardnienia Rozsianego. Z tej też okazji na sześciu kontynentach organizowane są różne imprezy- w tym konferencje, kampanie, spotkania i happeningi, których celem jest poszerzanie wiedzy na temat tej choroby oraz walka o prawa tych, których ją dotknęła.

Fundacja NeuroPozytywni zorganizowała kampanię „PS. Mam SM”, w której i ja biorę udział.


            Spotkania ze mną, jak i z innymi Pozytywnymi odbywać się będą cyklicznie, na profilu Fundacji NeuroPozytywni. Będzie to okazja na rozmowę zarówno o pasjach, jak i o chorobie. Wszystkie szczegóły z całą pewnością znajdą się na stronie Fundacji:

Serdecznie zapraszam.

PS. Osobiście zaś spotkać mnie będzie można już 11 i 12 czerwca w Koszalinie, podczas happeningu organizowanego przez wyjątkowe Liceum.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz