Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się.

(Johann Wolfgang Goethe)

sobota, 31 stycznia 2015

Wywiad w "Czasie Chełmna"


W piątek, 30 stycznia 2015 roku w „Czasie Chełmna” ukazał się wywiad. Rozmowę ze mną przeprowadziła dziennikarka Pani Kinga Nowicka. Nasze spotkanie upłynęło w miłej, domowej atmosferze, przy przysłowiowej kawie i ciastku. Materiału było tak wiele, że w artykule zamieszczono tylko to, co najważniejsze.
Mówiłam zarówno o swojej pracy literackiej, jak również o zmaganiu się z chorobą. Wszak to my musimy głośno mówić o swoim schorzeniu, nie zaś zamykać się w czterech ścianach i ukrywać niepełnosprawność. Jesteśmy takimi samymi obywatelami i mamy prawo do własnych opinii. Podczas wywiadu zdradziłam także kilka słów na temat książek, które ukażą się na rynku oraz literackich planów na przyszłość.

Wywiad został zamieszczony w Nr 5.908 „Czasu Chełmna”, 31 stycznia 2015 roku.

Zdjęcie zostało wykonane podczas XV Kościerskich Targów Książki Kaszubskiej i Pomorskiej "Costerina 2014", które odbywały się w Kościerzynie. Tego dnia odbierałam nagrodę za "Duchy, zjawy i ukryte skarby. Niesamowite miejsca województwa pomorskiego".
  

7 komentarzy:

 1. To wspaniała nowina. Ania jest cudowną osoba, która nie roztkliwia się nad sobą, ale walczy! Jest przykładem dla nas wszystkich, co marudzimy jak nas coś boli.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wanda- każdy musi trochę pomarudzić. W końcu wszyscy jesteśmy ludźmi. :)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Dziękuję, ale to nie tyle moja zasługa, co dziennikarki, która przeprowadzała wywiad. Ja tylko opowiadałam.

   Usuń
 3. Gratulacje dla Anny. Niezłomnej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, ale jaka tam ze mnie niezłomna. Wprawdzie na złom się jeszcze nie nadaję (mam nadzieję), ale czasami też mam gorsze dni.

   Usuń
 4. Aniu, jesteś wspaniała :)
  kz

  OdpowiedzUsuń