Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się.

(Johann Wolfgang Goethe)

W 2010 roku zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane. Z kobiety aktywnej zawodowo stałam się osobą niepełnosprawną z czterokończynowym niedowładem. Każdy dzień to dla mnie walka o tę część sprawności, która mi pozostała. Dewiza Karola V „PLUS ULTRA” (Wciąż dalej) jest moim mottem. Tylko dzięki Wam mogę iść wciąż dalej, podnosić się po każdej stoczonej bitwie i pisać – właśnie dla Was.

APEL

niedziela, 13 lipca 2014

"Duchy, zjawy i ukryte skarby. Niesamowite miejsca województwa pomorskiego" nagrodzone na Kościerskich Targach Książki Kaszubskiej i Pomorskiej

12 lipca 2014 roku w Kościerzynie odbyły się XV Kościerskie Targi Książki Kaszubskiej i Pomorskiej „Costerina 2014”. 

Moja książka: „Duchy, zjawy i ukryte skarby. Niesamowite miejsca województwa pomorskiego” zdobyła III miejsce w konkursie wydawnictw literatury pomorskiej.

W komisji konkursowej zasiadali: profesor Edward Breza, profesor Tadeusz Linkner oraz magister Grzegorz Schramke.Tym razem byłam obecna i mogłam osobiście odebrać nagrodę.
 
 Najwyraźniej „Duchy…” są nader szczęśliwe, gdyż w 2011 roku pierwsza część cyklu: „Duchy, zjawy i ukryte skarby. Niesamowite miejsca województwa kujawsko- pomorskiego” na tym samym konkursie otrzymały wyróżnienie.  


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz