Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się.

(Johann Wolfgang Goethe)

W 2010 roku zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane. Z kobiety aktywnej zawodowo stałam się osobą niepełnosprawną z czterokończynowym niedowładem. Każdy dzień to dla mnie walka o tę część sprawności, która mi pozostała. Dewiza Karola V „PLUS ULTRA” (Wciąż dalej) jest moim mottem. Tylko dzięki Wam mogę iść wciąż dalej, podnosić się po każdej stoczonej bitwie i pisać – właśnie dla Was.

APEL

piątek, 1 lutego 2013

"Mit, baśń, legenda" w Kijewie Królewskim

1 lutego 2013 roku, już po raz trzeci, gościłam w Zespole Publicznych Szkół w Kijewie Królewskim z okazji Gminnego Konkursu Wiedzowego: „Mit, baśń, legenda”.

Uczniowie, którzy przystąpili do konkursu wykazali się ogromną wiedzą na temat mitologii, baśni i regionalnych legend. Jest to niewątpliwie zasługa zarówno ambitnych dzieci, jak i profesjonalizmu nauczycieli. Gratuluję wszystkim uczestnikom, zaś laureatom składam wyrazy uznania.


Po raz kolejny mogę powtórzyć, że autorka konkursu, Pani Anita Szczepańska- Nowak realizuje wspaniały projekt, który nie tylko zachęca uczniów do poznawania pięknych opowieści, ale także idealnie wpisuje się w założenia edukacji regionalnej.

Dziękuję Pani Anicie Szczepańskiej- Nowak i Pani Dyrektor Dorocie Szlosek za zaproszenie, zaś Członkom Jury oraz Uczniom za serdeczne przyjęcie.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz